אודות

נעים להכיר - שמי דני שוורץ ואני צלם סטילס ווידאו במקצועי, וכמו כן גם תסריטאי ובמאי בעל ניסיון רב שנים בתחום כאשר בעברי למדתי את תחומי צילום הקולנוע, התסריטאות והאומנות על שלל רבדיהם.

צילום עבורי הוא...

צילום מייצג עבורי אתגר בלתי מתכלה של יצירת תמונות שמשמעותן האומנותית, המסחרית או הרגשית והאסטטית – מדברת לליבו ולעיניו של כל מצולמ/ת ולקוח/ה, בין אם זה צילום אירוע, פורטרט בסטודיו או צילום מוצר ותכשיט – בכולם אני מקפיד להעניק את המגע האישי והייחודי שלי באופן המקסימלי הניתן.

לאחרונה הרחבתי את שירותיי לתחום הפקות סרטי תדמית, צילומי אופנה וסרטים שונים למטרות שיווקיות ופרסומיות. כחלק מהפעילות השוטפת שלי אני מציע גם אפשרות של רכישת צילומים ותמונות אומנותיות מרהיבות ומיוחדות על נייר או קנבס בגדלים וסוגים שונים כאשר מיטב התוצרים מוצגים בתערוכות אומנות ברחבי הארץ.

ברשותי סטודיו מקצועי הנמצא בקיבוץ בארי שבנגב הצפוני (20 דקות מצומת יד מרדכי) בו תוכלו להנות מכל תנאי ומרכיבי הצילום הנדרשים ומסביבה רגועה, נינוחה ומהנה. בנוסף אני מעניק שירות מיוחד של סטודיו נייד עד לבית/ עסק הלקוח לנוחיותיכם לכל מטרה. לתושבי המרכז קיימת גם האפשרות בתיאום מראש לימי צילום בסטודיו ברחוב המסגר בתל אביב.

 

אודות דונדי שוורץ